Kdo jsme?

Jsme stavební firma působící zejména ve východních Čechách a v oblasti kolem Prahy. Naše historie se píše již od roku 1994. Převažující činností je výstavba rodinných domů na klíč a rozsáhlejší rekonstrukce. I díky tomu máme kvalitní přehled o všech druzích izolací na našem trhu a řada zkušeností z praxe nás přivedla k používání foukané celulózové izolace jako nejlepšího možného produktu. Od roku 2008 jsme se stali certifikovanou aplikační firmou společností CIUR a.s. se sídlem v Brandýse nad Labem, která vyrábí Climatizer plus.

Naší druhou páteřní činností se tedy staly dodávky izolačních systémů do nových budov, ale i dodatečné zateplení budov starších. V této oblasti Vám můžeme nabídnout bohaté zkušenosti a kvalitní, pravidelně proškolované pracovníky. Díky charakteru naší firmy se setkáte s individuálním přístupem, dokážeme Vám, že každá zakázka je pro nás stejně důležitá.

První kontakt doporučujeme pomocí telefonu a emailu. Před vlastním zateplením Vás navštíví náš technik, který Vám poradí a udělá cenovou nabídku. Tato návštěva je nezávazná. Telefonní číslo i emailovou adresu naleznete v sekci kontakty.

Tímto Vás zveme k prohlédnutí našich webových stránek, které se Vám pokusí prezentovat výhody použití tepelně-akustické izolace Climatizer plus. V sekci ke shlédnutí si můžete prohlédnout řadu videí ukazujících snadnost aplikace, protipožární odolnost a mnoho dalšího.